Наомі Кемпбелл таємно нагородили премією "Жінка року"

Журнал Glamour нагородив "чорну пантеру" Наомі Кемпбелл премією "Міжнародна жінка року". Нагородження відбувалось у одному із московських ресторанів.

В понеділок, 21 грудня, Наомі Кемпбелл з'явилися на спеціальному гала-вечері, де знаменитій моделі вручили вагому гламурну премію і звання - INTERNATIONAL WOMAN OF THE YEAR (Міжнародна жінка року).

Цю премію, в рамках заходу "Жінка року" від журналу Glamour, якщо вже говорити прямо, Наомі могла отримати і на загальній церемонії нагородження найкрасивіших і найуспішніших жінок Росії. Але тоді, в кінці листопада, всі лаври слави дісталися Тіні Канделакі та Ксенії Собчак. Саме вони розділили на двох головну статуетку вечора, і звання "Жінка року". Наомі на церемонії очікувалася, але не з'явилася. У день заходу вона зателефонувала організаторам і вибачилася за свою відсутність.

Але нагородження все-таки відбулося. Через місяць. Правда, в дещо іншому, недоступному для масової публіки форматі. Замість театральної сцени - ресторан. Замість ведучого Івана Урганта - VIP-гості за столами. У числі запрошених не співаки, спортсмени та особи з телевізора, а бізнес-еліта, видавці глянцю, діти і дружини знаменитостей.

Читайте також:

Доронін розлучився заради Наомі Кемпбелл

Наомі Кемпбелл вирішила зробти зірку із Влада Дороніна

У Кемпбелл і Дороніна медовий місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: