Насильство в школі Опри Уінфрі

Американська телеведуча Опра Уінфрі опинилася в центрі скандалу - у її школі в Південній Африці стало відомо про випадки насильства.

Американська телеведуча Опра Уінфрі подарувала кожній дівчинці, що відвідує її школу в Південній Африці, мобільний телефон для того, щоб у надзвичайних ситуаціях кожна з них могла завжди зв'язатися з нею. Таке рішення Уінфрі прийняла після того, як стало відомо про випадки насильства в школі.

Днями була затримана 27-річна директор цієї школи для дівчат, збудованої на гроші Опри Уінфрі. Жінку звинувачують у розбещенні неповнолітніх і сексуальних домаганнях школярок.

На даний момент семеро учениць школи вже подали заяви проти звинувачуваної. Саме ці документи стануть предметом обговорення на судовому засіданні, що відбудеться найближчим часом.

Школа Опри Уінфрі була відкрита в Південній Африці в січні цього року, щоб дати можливість дівчаткам з бідних родин отримати освіту.

Однак одна з дівчаток, що втекли зі школи, розповіла про жорстоке поводження, насильство й образи з боку директора школи. Довідавшись про це, Уінфрі попросила вибачення в батьків дівчат і обіцяла зробити все можливе, щоб покарати винних.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: