Настя Каменських не стала радисткою Кет

Днями недалеко від станції метро "Печерська" була виявлена фашистська камера тортур, в якій чоловіки у військовій формі знущались над дівчиною.

Прив'язавши її до стільця мотузкою, мучителі обливали дівчину холодною водою і били. В ролі мучителів виступили UGO, гурт XS і Дядя Вадя, а в ролі нещасної дівчини - солістка гурту "Гоголь Моголь" Ніна Літіна. Рятівником красуні став співак Влад Цветаєв.

Кліп на пісню Влада Цвєтаєва "Лети" вирішили знімати за мотивами улюбленого фільму "17 миттєвостей весни".  
"Сюжет настільки  відомий,  що  ми не  могли дозволити собі відіграти його на "четвірку", - сказав режисер Олександр Філатович.  

настя каменських, кліп
Настю Каменських не взяли на роль радистки Кет
Спочатку  планувалось закінчити зйомки до 20-ї години вечора, а артисти так увійшли в ролі, що зйомки затягнулись до ранку.  

Головні ролі в кліпі виконали: Влад Цветаєв - Штірліц, UGO – офіцер гестапо Холтоф, Дядя Вадя - офіцер гестапо Айсман, Лера, Аня і Женя – спецпідрозділ військ "XS". Головну жіночу роль  радистки Кет зіграла учасниця дуету "Гоголь Моголь" Ніна Літіна. Хоча спочатку  цю роль планувалося віддати Насті Каменських, але режисер побачив в Ніні більшу схожість з головною героїнею фільму.

Фото надані продюсерским центром Music Motors


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: