Названо причину смерті актора Владислава Галкіна

Експерти кажуть, що цілком ймовірно, серце актора Владислава Галкіна, який помер кілька днів тому, зупинилося через зловживання алкоголем.

Експерти досліджували тіло 38-річного Владислава Галкіна, знайденого мертвим у своїй московській квартирі, і назвали попередні причини смерті. Цілком ймовірно, серце актора зупинилося на тлі зловживання алкоголем.

Нагадаємо, що раніше попередній діагноз смерті Галкіна звучав як гостра серцева недостатність на фоні хронічного запалення підшлункової залози. За іншою інформацією, через сильний стрес, недосипання і пристрасті до алкоголю в нього трапилася "гіпертрофія міокарда лівого шлуночка з делятаціэю лівого передсердя".

У будь-якому випадку "зелений змій" зіграв фатальну роль - запах спирту відчувався навіть при розтині тіла Галкіна. До того ж, організм актора вже був сильно зношений.

"У нього збільшена селезінка, жировий гіпотоз печінки (коли клітини печінки замінюються жировими, часто через вживання спиртного)", - пояснило джерело, близьке до слідства.

Поки не уточнюється, отруївся Галкін неякісним алкоголем або мова йдеться про перевищення допустимої дози спиртного. На кухні міліціонери виявили майже порожню 0,7-літрову пляшку з-під коньяку "Араспел" і дві склянки. Офіційно причина смерті ще встановлюється, і результати взятих аналізів будуть готові через місяць.

Читайте також:

Слідчі не знайшли в смерті Галкіна ознак насильства

Владислав Галкін помер два-три дні тому

Помер актор Владислав Галкін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: