Нечепура Кеті Перрі дратує чоловіка

Комік Рассел Бренд розповів про сімейне життя із Кеті Перрі, яка годинами збирається перед виходом з дому і розкидає свої речі.

Сімейне життя виявилася не таким легким для молодої пари Кеті Перрі та її чоловіка, британського коміка Рассела Бренда. Куди простіше вести безтурботне холостяцьке життя, коли не потрібно замислюватися над тим, що з тобою поруч тепер постійно знаходиться ще одна людина зі своїми звичками, до яких або потрібно звикнути і не помічати їх, або вести проти них активну боротьбу. Не вдалося цього уникнути і Расселу Бренду, його новоспечена дружина виявилася звичайною нечупарою, і артист, нарешті зізнався, що йому важко дається сімейне життя з Кеті Перрі.

36-річний артист сказав таке: "Виявляється, мені важко звикнути, до того, що я повинен приходити постійно додому до однієї і тієї ж людині. Крім того моя дружина постійно розкидає по всіх кімнатах свої речі, а я терпіти цього не можу і тому мені постійно доводиться їх прибирати. А ще вона не дозволяє ставити мені сумки або пакети на підлогу, і якщо я поставлю пакет з продуктами на підлогу, я відразу повинен його підняти. Це бентежить мене".

Ще Рассел обурений тим, що Кеті занадто довго збирається перед виходом з дому.

"Це просто неймовірно, як можна годинами сидіти перед дзеркалом а потім носитися по кімнатах, без кінця переодягаючись, розкидаючи весь одяг і взуття".

Читайте також:

Рассела Бренда заарештували за бійку із папараці

Рассел Бренд не забороняє Кеті Перрі зніматись оголеною

У Кеті Перрі пристрасний роман з британським коміком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: