Непритомного Данилка госпіталізували

Андрій Данилко уже декілька днів перебуває в лікарні із серйозним діагнозом. Лікарі стурбовані його станом.

Данилко
Твой день
Попри біль і категоричну заборону лікарів, Андрій все-таки сподівається виступити на концерті.
Популярного українського артиста Андрія Данилка непритомного привезли в один з приватних медичних центрів Києва, повідомляє газета „Твой день”. Несподіваний біль в спині пронизав тіло Андрія так сильно, що він знепритомнів, і близькі терміново викликали "швидку допомогу".

Лікарі не гарантують, що зможуть найближчим часом поставити Андрія на ноги, повідомляє газета. Більш того, хвороба Данилка настільки серйозна, що в найгіршому випадку йому може загрожувати повна нерухомість.

Після ін'єкції сильнодіючого знеболюючого співака на каталці відвезли на обстеження. Медики поставили Андрію діагноз - защемлення спинного нерва і вегетативну дисфункцію.

Як каже лікар співака, Софія Уст'янцева, в хворобі винен сам Данилко. "Андрій Михайлович зовсім не хоче берегти свій організм, - упевнена вона. - Ті навантаження, які він переносить, не можуть пройти безслідно. І різкий напад болю в поясниці - це лише початок тих мук, які могли б трапитися з ним, якби він протягнув ще хоч би день, не звертаючись в лікарню".

Щодня артистові ставлять крапельниці і роблять уколи.

"Я вже спати не можу через біль в сідницях, - розповів Андрій. - Більше того, у мене вже повністю сколені всі руки, і це, мабуть, ще не межа. Але на жаль! Доводиться терпіти, оскільки лікарі абсолютно мають рацію: я насправді запустив себе..."

Андрій знаходиться в лікарні вже декілька днів, і, як сам зізнається, більше всього його мучить самота.

"Я, звичайно, люблю побути один, але в даній ситуації мені це не подобається. У мене ще стільки справ, які треба встигнути зробити, а я тут валяюся...", - говорить Данилко.

Хвороба підкосила Вєрку Сердючку незадовго перед тим, як вона повинна була виступати на сольному концерті Філіпа Кіркорова в Москві. Не дивлячись на безперервну біль у спині і категоричну заборону лікарів, Андрій все-таки сподівається полетіти до Москви.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: