Невістка Ющенка переїла на Сейшелах, або вагітна

Після відпочинку на Сейшелах Ліза та Андрій Ющенки повернулись до Києва, який зустрів їх дощем.

Ох, як же неприємно 23-річній красуні Лізі Ющенко зараз в дощовому Києві. Адже президентська невістка з молодим чоловіком Андрієм лише повернулася з романтичної подорожі на райських островах. А тут такий контраст. Рідне місто зустріло хмарами і грозами. 

В Інтернеті з'явились перші фотографії молодят після медового місяця. Як ми вчора вже писали, першу половину дня після повернення Ліза провела з вагітною сестрою Андрія – Віталіною. Старша дочка президента приходила до рідних в гості. Потім дівчата відправилися гуляти. Після обіду Ліза повернулася додому одна. Накинула теплу сіру кофтину на елегантний довгий сарафан. На порозі під'їзду вона з'явилася з чоловіком. Андрія було складно впізнати.

Він явно погладшав. Мабуть, на Сейшелах закохану парочку годували смачною їжею. Животик Лізи теж округлився. Є кілька варіантів пояснення: або вона чекає дитину,  або можливо, біле вбрання так невигідно підкреслює маленькі недоліки фігури дівчини. А може Ліза, і Андрій, не стримували свій апетит на Сейшелах і щосили ласували стравами місцевої кухні... 

Читайте також:

Ліза Єфросиніна з вагітною Віталіною Ющенко прогулялись

Андрій Ющенко одружився з Лізою Єфросиніною

Віктор Ющенко запізнився на весілля сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: