Нікіта Джигурда пройшов експертизу у психіатра

Епатажний актор Нікіта Джигурда офіційно підтвердив свою психічну нормальність.

Актор Нікіта Джигурда пройшов обстеження в російському центрі ім. Сербського. Російського актора змусили офіційно підтвердити свою психічну повноцінність.

Звернутися у Державний науковий центр соціальної та судової психіатрії ім. Сербського епатажного артиста змусила негативна реакція публіки на останні відверті відео, зняті Джигурдою.

"Ми провели Джигурді весь ряд процедур під наглядом найпрофесійніших психіатрів, - розповів прес-секретар Інституту ім. Сербського Мухаммет Кадера. - Обстеження проводилося амбулаторно, за їхніми результатами Нікіті буде виданий науковий висновок про його психічний стан".

Дослідження було спрямоване в основному на виявлення певних сексуальних збочень. Нічого ненормального в схильності Джигурди лікарі не виявили.

"Світила науки підтвердили мою гетеросексуальність, - захоплено сказав Джигурда. - Тепер у відповідь своїм ворогам я можу показати довідку з наукового інституту".

Родичі Джигурди з посмішкою поставилися до подібних експериментів 48-річного співака, і лише теща сприйняла це скептично. У відповідь їй теж було запропоновано пройти обстеження - на детекторі брехні. Але жінка відмовилася, зіславшись на високу зайнятість і небажання займатися нісенітницями.

Читайте також:

Нікіта Джигурда заматюкався в прямому ефірі

Джигурда і Анісіна показали сина

Джигурда зняв пологи Анісіної на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: