Нова пасія Маккартні розлучилася

Нібито заміжня американська мільйонерка Ненсі Шевелл, яку побачили, коли вона цілувалася з Полом Маккартні, виявилася розлученою.

Ненсі Шевелл
Factnews.ru
Ненсі Шевелл
Нібито заміжня американська мільйонерка Ненсі Шевелл, яку побачили, коли вона цілувалася з сером Полом Маккартні, виявляється вже не носить обручку і офіційно розлучена, повідомляє Daily Mail.

47-річна Ненсі підтвердила розлучення з її чоловіком, 52-річним спроможним адвокатом Брюсом Блейкманом, після появи повідомлень про те, що вона зустрічається з колишнім "бітлом".

"Так, ми в розлученні. Боюся, що не можу нічого коментувати. Я не можу нічого сказати", - заявила вона у відповідь на питання про її стосунки з Маккартні.

Брюс Блейкман, спеціальний уповноважений Нью-йоркського портового управління і партнер у великій юридичній фірмі, також вчора підтвердив, що він і Ненсі розійшлися.

"Моя дружина і я в даний час юридично розлучені. Розлучення було дружним і взаємним", - сказав він.

Колишня дружина Маккартні Хізер Мілл, говорять, дуже розсердилася на "бітла" за те, що він не повідомив їй про свою нову кохану.

Джерело розповіло газеті "Дейлі Міррор": "Був великий скандал. Хізер питала, як, на його думку, себе відчуватиме їх дочка Беатріс, побачивши тата з новою подругою на сторінках всіх газет".

Проте Пол парирував, що Хізер не має права його звинувачувати після своїх недавніх випадів в ЗМІ проти нього.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: