Нова "ВІА Гра" Єва Бушміна збільшила груди за контрактом

Новенька учасниця "ВІА Гри" Єва Бушміна зробила пластичну операцію, аби мати такий бюст, як у Альбіни Джанабаєвої та Наді Мейхер.

Єва Бушміна, яка прийшла у "ВІА Гру" на заміну Тетяни Котової, ніколи не відрізнялася пишними формами.

З моменту підписання контракту пройшов лише місяць, а 20-річна Єва з'явилася в новому відео "Пішов геть" вже з фірмовим "віагрівським" бюстом.

"Я готова піти на пластику, якщо це буде потрібно, - впевнено заявила Бушміна, розповідаючи українським ЗМІ про несподіваний поворот своєї кар'єри. - Звичайно, мені здається, після збільшення мої груди виглядатимуть непривабливо. Але якщо це буде умовою номер один, щоб залишитися в групі, я піду в клініку".

Умова стала таки головною, і груди об'ємом 89 сантиметрів перетворилася на розкішний бюст третього розміру. Незаперечними достоїнствами нової учасниці тепер можуть милуватися всі любителі "віагрівської" естетики.

Єва Бушміна
Нова "ВІА Гра" Єва Бушміна збільшила груди за контрактом
На сьогоднішній день найбільш довгограючою учасницею тріо залишається Альбіна Джанабаєва, що пішла на операцію зі збільшення грудей ще в 2006 році. Вокальними даними і витонченою фігурою (довгі ноги, вузька талія, пишні стегна) Альбіна повністю підходила під параметри "ВІА Гри". Єдиним недоліком дівчини були її маленькі груди. Джанабаєва дуже комплексувала з цього приводу.

Щоб не програвати пишногрудим Вірі Брежнєвій і Наді Грановській, Альбіна йшла на обман. Вона підкладала в ліфи своїх вбрань м'які вставки, щоб груди візуально здавалася більшими. І дівчині постійно доводилося терпіти незручності: підкладки просвічувалися в неонових променях, а часом і зовсім вискакували. Терпінню Альбіни прийшов кінець, і вона лягла під ніж пластичного хірурга. У клініку Джанабаєва звернулася за першої ж можливості, коли в гастрольному графіку групи з'явилося вільне віконце.

 

 

Читайте також:

Новенька Єва подружилась зі старожилками "ВІА Гри"

У ВІА Грі нова учасниця - Єва Бушміна

Нова революція у "ВІА Грі": з групи вигнали вагітну білявку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: