Новий бойфренд Мадонни розповів про їхній роман

Новий коханий Мадонни Брахім не приховує своїх прчуттів до співачки і розповідає про їхні романтичні стосунки.

Поп-королева Мадонна вже не приховує свого нового коханого танцюриста Брахіма. Голубки познайомилися менше трьох місяців тому, а хлопчина вже роздає направо і наліво докладні інтерв'ю.

Як усе почалося: "Це трапилося 22 вересня на запуск нової ready-to-wear колекції Мадонни. Мій друг Норман, який танцює у неї в трупі і став її особистим тренером, попросив мене виступити на вечірці. Я виконував сольний номер, після якого вона підійшла до і мені подякувала за виступ. І Мадонна виявилася не монстром! Така ж жінка, як і всі. Вона, звичайно, приголомшлива артистка і світова знаменитість, але перш за все жінка. Знаєте, це не перша знаменита жінка, з якою мені довелося познайомитися, тому я був радий цій зустрічі, але не приголомшений. просто запитав: "Привіт, як ти?". Я не можу сказати, що все сталося дуже швидко, швидше, у порядку речей".

Брахім не фанатів від Мадонни в дитинстві: "Я не слухав таку музику, як у неї, але її пісні я, звичайно, чув. До речі, вона в свою музику вклала дуже багато чого від брейка і хіп-хопу, тому що їй подобається танцювальна культура. У дитинстві вона мріяла стати танцівницею. Це у нас спільне".

Чому вони вирішили не приховувати свій роман: "Це сталося випадково. Ми просто танцювали в клубі, і нас побачили. Нічого не передбачалося".

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: