Потап: "Я "афігел", коли Обама захотів зі мною заспівати"

Під час поїздки до Америки Потап познайомився із Бараком Обамою.

Вчора ми розповідали, що Потап побував у США, де познайомився із репером Fat Joe. А сьогодні Потап розповів нові шокуючі деталі зі своєї поїздки. Він зізнався, що після подій, які трапились у Америці, у нього піднялась самооцінка.

Як вияивлось, під час екскурсії по Білому дому Потап випадково познайомився з Обамою. Президент США з охороною проходив через конференц-зал, де якраз знаходилась екскурсійна група.

"Серед екскурсійної групи я виділявся: і зростом, і стилем, - розповідає Потап. - Але я не думав, що виділявся настільки. Я "афігел", коли президент Америки, побачивши нас підійшов і почав запитувати "Як справи?" та жартувати. А потім його погляд зупинився на мені, він зробив здивовані очі і сказав: "Аre you Potap? Ukrainian R&b-star!?" Я від несподіванки аж на російську мову перейшов. Але швидко взяв себе в руки і ми почали невимушено спілкуватись. З'ясувалось, що Обама ще той меломан і в нього є унікальна колекція R&b, Hip-hop виконавців з різних країн. Є виконавці з Нігерії, Австралії, Нової Зеландії., Англії, Чехії, і навіть з Узбекистану. Ну і звичайно, ж з України. Обама сказав, що ми з Настею - одні з його найулюбленіших виконавців, і навіть наспівав куплет з пісні "На раёне". Я розповів про наші плани на американський шоу-бізнес, він потиснув мені руку і пообіцяв, що з сім'єю прийде на наш концерт. Цілком можливо, що ми заспіваємо разом".

Читайте також:

Потап заспіває із всесвітньовідомим репером Fat Joe

Потап водить вагітну дружину по нічним клубам

Потап не вважає Світлану Лободу сексуальною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: