Оксані Фьодоровій набридло жити з Басковим, як на вокзалі

Кохана Миколи Баскова зізналась, що їй не вистачає уваги від співака та порядку в квартирі.

Оксана Фьодорова та Микола Басков після того, як Оксана офіційно розлучилася, підтвердили, що вони вже давно живуть разом на зйомній квартирі. Оксана зізналася, що за цей час у неї з'явилися претензії до Миколи побутового характеру.

Телеведуча не приховує, що її характер не найпростіший: "За вдачею я нетерпляча людина, я хуліганка і бандитка. Часом з Миколою я теж нетерпляча", - говорить вона. А він якраз щедрий на такі вчинки, які доводять Оксану до цього стану.

Як з'ясувалося, Фьодорова незадоволена, що по всій їхній квартирі лежать не розібрані валізи співака. Це, звичайно, зрозуміло, адже Микола постійно на гастролях. Але жити як на вокзалі, колишній "Міс Світу" не подобається.

Крім цього, вона розповіла в інтерв'ю, що у Колі є пристрасть - комп'ютерні ігри. За її словами він може сидіти і грати весь свій вільний час, а їй не вистачає уваги.

У момент з'ясування стосунків, як зізналася Фьодорова, Баскову може добряче дістатись: "подушкою його побити можу! Подушками битися навіть психологи вчать", - розповіла Оксана.

Читайте також:

Кохана Миколи Баскова розлучилась із законним чоловіком

Ресторан повернув Баскову 2 тисячі доларів за коньяк "Хеннессі"

Микола Басков пробачив Оксану Фьодорову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: