Олег Янковський потрапив до лікарні

Народний артист Росії Олег Янковський, який, не дивлячись на недугу, повернувся на сцену - знову попав в лікарню.

Олег Янковський
Lenta.ru
Прямо зі сцени Олег Янковський потрапив до лікарні
Олегу Івановичу Янковському стало погано під час спектаклю "Одруження". Мужньому артистові, який нещодавно повернувся в рідний "Ленком" довелося викликати швидку допомогу. Лікарі відвезли улюбленця публіки в лікарню і заборонили йому виходити на сцену.

Олегу стало дуже погано під час вистави - розповів головний режисер театру "Ленком" Марк Захаров. - Лікарі забрали його практично зі сцени. Ми всі в шоці, і дуже сильно переживаємо за Янковського. Адже він зробив справжній подвиг, повернувшись в театр, не дивлячись на страшний діагноз".

Сумна звістка про страшну хворобу, яка вразила знаменитого артиста, шокувала театральний світ напередодні Нового року. З того часу Олег Іванович пробував буквально все: лікувався у московських клініках, їздив на обстеження до Німеччини. За життя 65-річного актора боролися кращі фахівці, але значних результатів не було.

Вистава "Одруження", в якому Янковський зіграв за тиждень до ювілею, керівництво театру назвало прощальним. Працівники "Ленкому", артисти і глядачі важко переживали за Олега Івановича, але не показували своїх емоцій: обговорювати хворобу актора було не прийнятно. Всі чекали дива... І воно сталося! Місяць тому актор повернувся в театр повний енергії.

За допомогою дорогого лікування вдалося на якийсь час зупинити згубний процес. Того дня, коли Янковський сказав, що добре почувається і хоче на роботу, "Ленком" тріумфував... Важка хвороба, незважаючи на залізну волю актора, все ж таки дала про себе знати. Зараз в театрі усі: від білетерок до головного режисера - переживають лише за одне, чи зможе повернутися Олег Іванович на сцену.

Читайте також:

Вітас зіграв головну роль у китайському фільмі

"Іванушка" подав до суду на свою покоївку

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" продає її за 300 тисяч доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: