Олександр Буйнов любить секс після сварки з дружиною

Подружжя Буйнових вже 25 років живе у сварках. Але їм це подобається. Не можуть Олександр та Олена тихо жити. Люблять і посуд бити, і по кілька днів не спілкуватись.

Гучні сварки з биттям посуду в сім'ї Буйнова - нормальна історія. Жертвами міцної руки дружини співака Олени стають сервізи, вази і навіть телевізор. Коли подружжя з'ясовує стосунки, помічники по господарству кулею мчать геть із дому і відсиджуються в літній кухні.

Але, як не дивно, самі Буйнови вважають, що в їхній сім'ї проблем немає.

"Ми ж один без одного жодного дня прожити не можемо, - вигукує артист. - Ніякий лікар тут не допоможе. Ви навіть не уявляєте, який у нас секс після сварки! Сам не знаю в чому справа, але почуття з роками стали тільки сильнішими, секс - кращий".

"Розумієте, бувають моменти, коли Буйнов мене неймовірно дратує. Я його ненавиджу, бачити не можу", - зізнається Олена.

У такі хвилини Олександр намагається не злити кохану і перечекати бурю де-небудь у затишному куточку будинка.

Причини сварок подружжя можуть бути самими банальними.

"От встане Олена не з тієї ноги - і все, кінець всьому живому! Але розумієте, мені все це подобається. Мені не до душі, коли в родині відносини, як тихе болото. У нас з Оленою - постійна буря", - каже Олександр. Тим не менш, разом вони прожили вже 25 років.

Щоправда, подарунків дружині Буйнов на знак примирення не дарує, тому що Олена вважає, що купити те, що треба, він не в змозі. Доводиться Олександру обмежуватися квітами. Продавщиці з магазину неподалік вже знають: якщо Буйнов прийшов за квітами, значить, посварився з дружиною.

"А ще, щоб помиритися, він мені всякі записочки розпихає. Я, буває, так ображаюся, що можу три дні не розмовляти. Тоді Сашко їсти відмовляється. Розумієте, геній Буйнова полягає в тому, що він може повернути все в той момент , коли я вже нічого не хочу, ні бачити, ні чути, коли здається, все скінчено, звалилося ", - поділилася Олена.

Сімейні перипетії не завадили Олександра Буйнова днями отримати звання "Народного артиста РФ". 

Читайте також:

У Лізи Боярської проблеми з особистим життям через батьків

Микола Басков пробачив Оксану Фьодорову

Чоловік покинув актрису Марину Александрову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: