Олександр Макквін вчинив самогубство через смерть матері

Британські таблоїди висунули версію про причину самогубства Олександра Макквіна - він помер через втрату матері.

Відомий британський дизайнер Олександр Макквін наклав на себе руки на тлі тяжкої депресії, в якій він перебував після смерті матері.

Таку версію самогубства модельєра, знайденого повішеним 11 лютого, висувають британські таблоїди.

Про смерть своєї матері Джойс Макквін повідомив у своєму мікроблозі на сервісі Twitter 3 лютого. Пізніше він написав читачам, що, незважаючи на втрату матері, "життя триває". Однак протягом наступних днів дизайнер залишив у своєму мікроблозі кілька повідомлень, з яких журналісти зробили висновок про важкий емоційний стані Макквіна.

Так чотири дні по тому дизайнер сам зізнався, що дуже важко переносить смерть матері, і подякував друзям за підтримку. Тоді ж він написав, що цей тиждень був "до біса жахливим" і зізнався, що йому необхідно якимось чином привести себе в порядок і продовжити роботу.

Британська преса зазначає, що Макквін підтримував близькі стосунки з матір'ю і вважав її своїм кращим другом. У 2004 році в одній з газет з'явилося інтерв'ю Макквіна, в якому він відповідав на питання своєї матері. На питання Джойс про найбільший страх його життя Макквін відповів: "Померти раніше тебе".

Читайте також:

Повісився скандальний модельєр Александр Макквін

Алека Болдуїна госпіталізовано після дзвінка доньки до служби порятунку

Ельдар Рязанов знову потрапив до лікарні

ВідеоМакквін вчинив самогубство через смерть матері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: