Олексій Чадов пробачив коханій зраду і повернувся до неї

Молодий актор Олексій Чадов повернувся до своєї коханої, акторки Агнії Дітковскіте.

Олексій Чадов недовго радував прихильниць статусом неодруженого. Через три місяці після того, як йому, визнаному сексу-символу, зрадила наречена, він повернувся до неї.

Актор знову зустрічається з 20-річною литовською красунею Агнією Дітковскіте. Ще вчора про те, щоб знову зустрітися з минулим, не могло бути і мови, а вже сьогодні Агнія і Олексій обійнявшись, як ні в чому не бувало, топчуть пісок на сочинському пляжі.

Закохані мирилися важко і натягнуто, але порадували колег вдалим фіналом: вони знову щасливі разом. Початок нового життя Чадов і Дітковскіте святкували в пляжному кафе в компанії мами актриси - Тетяни Лютаєвої.

"Агнія з мамою і Олексій обідали цілих три години, довго не могли наговоритися і дуже нервували, причому всі троє", - розповіли у ресторані на пляжі, де помирилися дві зірки фільму "Жара".

Вже ввечері примирення, як дорогу покупку, артисти вирішили обмити міцними напоями в компанії друзів, які теж  спробували почати все спочатку - Равшани Курком і Артема Ткаченка.

Дітковскіте, яка відверто нудьгувала до прильоту Чадова в Сочі, в лічені години повеселішала - у всіх сенсах слова. Невдоволена мама юної артистки не могла і подумати, як вправно дочка вправляється з міцним алкоголем і скільки порцій коньяку їй треба, щоб cп'яніти. А ось Чадов, навпаки, готовий був прощати Агнії все, аби знову бачити її поряд.

Читайте також:

Олексій Чадов розлучився із нареченою

Олексій Чадов хоче повернутись до своєї дівчини

Олексій Чадов передумав одружуватись

Чадов закохався у Віру Брежнєву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: