Опікунами дітей Джексона стали його мама та Дайана Рос

Заповіт Майкла Джексона, згідно якому все майно співака повинне дістатися його сімейному трасту, був переданий до суду Лос-Анджелеса.

Заповіт Джексона був переданий до суду Лос-Анджелеса. У п'ятисторінковому документі від 7 липня 2002 року сказано, що колишня дружина Джексона Деббі Роуї "навмисно не згадана" в числі спадкоємців.

Мати Майкла, Кетрін Джексон, названа розпорядником спадку, вона ж призначається опікуном трьох дітей співака. На момент складання заповіту статки поп-зірки оцінювалися більш, ніж у 500 млн доларів.

Спадок співака практично повністю складається з "безготівкових, неліквідних активів, у першу чергу з процентних відрахувань по каталогу видавничих прав, що знаходиться в поточному управлінні компанії Sony ATV, а також інших процентних відрахувань". Мова йде про належні Джексону видавничі права на частину музичного каталога Sony/ATV Music Publishing, зокрема права на перевидання пісень групи Beatles.

Сімейний траст Джексонів розділить спадок співака між його матір'ю, дітьми та кількома благодійними організаціями. Тимчасовим опікуном трьох дітей співака також призначена його мати. Питання про постійну опіку буде розглянуто 3 серпня.

Крім того, право опіки над дітьми також отримала давня подруга Джексона співачка Дайана Росс - на той випадок, якщо з тієї або іншої причини Кетрін Джексон не зможе виконувати свої обов'язки.

А ось запланованої раніше церемонії прощання з поп-зіркою на його ранчо Neverland не буде. В середу сім'я співака опублікувала заяву про те, що "ні публічної, ні сімейної похоронної служби" на ранчо не буде. Раніше повідомлялося, що церемонія прощання пройде в п'ятницю, а похорон - у неділю. Після того, як дані про це з'явилися у пресі, біля ранчо почали збиратися прихильники співака.

В одній з вітрин вашингтонського Музею мадам Тюссо 2 липня з'явиться воскова фігура Майкла Джексона. Таким чином музей вирішив увічнити пам'ять співака.

"Туживши разом зі всім світом у зв'язку зі смертю Майкла Джексона, вашингтонський Музей мадам Тюссо вшанує його пам'ять, виставивши в одній з вітрин воскову фігуру "короля поп-музики" - щоб всі перехожі могли її бачити", - сказав представник музею Гледвін Лопес.

Він додав, що воскову скульптуру спеціально доставили з Музею мадам Тюссо в Нью-Йорку, де вона стояла всі дні після смерті співака. "У відповідь на безліч прохань від вашингтонських фанатів Джексона фігуру привезли в столицю з Нью-Йорка. Величезні натовпи народу зібралися на 42-ій вулиці Нью-Йорка, де скульптура була виставлена, щоб сфотографуватися, покласти квіти або просто зі сльозами згадати покійного", - розповів Лопес.

Читайте також:

Майкла Джексона поховають в його маєтку Неверленд

Майкла Джексона поховають 5 липня

Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів

У США розсекретять невідомі пісні Джексона

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними
 

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: