Судмедекспертиза: Джексона вбило передозування знеболювальним

Судмедекспертиза довела, що Майкла Джексона вбила смертельна доза профола. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В понеділок у х'юстонському суді були представлені дані судмедекспертизи, згідно з якими смерть "короля поп-музики" Майкла Джексона була викликана смертельною дозою пропофола, який використовували як знеболювальне.

Патологоанатоми закінчили експертизу із розтину тіла Джексона ще два тижні тому, проте її результати не розголошувалися "з міркувань безпеки". На підставі цього висновку, який не розголошувалося на користь слідства, в липні була проведена серія обшуків в офісі і удома у особистого лікаря Майкла Джексона доктора Конрада Мюррея. У ордері на обшук будинку і офісу лікаря говориться, що Мюррей заявив поліції, що давав Джексону пропофол як один із засобів від безсоння.

Мюррей, який був із Джексоном безпосередньо перед його загибеллю і намагався реанімувати співака, був двічі допитаний поліцією, але офіційно не вважається підозрюваним.

В той же час лікар заявив, що він побоювався, що у його пацієнта розвинеться залежність від препарату, і тому почав знижувати дозування. Повідомляється також, що, за словами доктора Мюррея, в день смерті Джексона - 25 червня - він давав співакові декілька препаратів, враховуючи 25 міліграм заспокійливого внутрішньовенно.

За однією з версій, лікар дав йому дозу пропофола, оскільки інші ліки не справили потрібного враження. Після цього Конрад Мюррей залишив Джексона, щоб той міг зробити декілька телефонних дзвінків, а коли він повернувся, то співак вже не дихав.

Адвокат Конрада Мюррея зробив наступну заяву: "Багато що з представлених у суді документів відповідає дійсності. Проте, на жаль, багато що є припущеннями поліції. Абсолютно невідповідним є те, що хід подій не був встановлений в ході бесід з доктором Мюррєєм - на відміну від того, що дає зрозуміти документ. Доктор Мюррей ніколи не говорив слідчим, що виявив Майкла Джексона о 11 годині ранку бездиханним. Він ніколи не говорив, що почекав тільки 10 хвилин, а потім пішов зробити декілька телефонних дзвінків. Насправді, доктор Мюррей ніколи не стверджував, що залишив Майкла Джексона в своїй кімнаті, щоб подзвонити комусь".

У заяві також мовиться, що не буде ніяких коментарів з приводу повідомлень, що смерть Джексона буде кваліфікована як вбивство. "Повідомлення з посиланням на анонімні джерела виявлялися неправдою, - мовиться в документі. - Ми буде раді прокоментувати доповідь слідства, коли він буде офіційно опублікований".

У будинку Джексона було виявлене декілька упаковок пропофола, причому препарат був прописаний різними лікарями. Проте Конрад Маррей залишається в центрі розслідування.

Після смерті співака лікар Мюррей почав отримувати численні погрози, через що практично не залишає меж власного будинку і був вимушений найняти охоронця.

Поліції Мюррей розповів, що незадовго до смерті Джексона зробив йому ін'єкцію пропофола і ще декількох ліків, проте привели до смерті співака вони або щось інше, досі неясно.

Пропофол використовується у лікарнях для введення пацієнтів у несвідомий стан перед хірургічною операцією. Робити такий наркоз довіряється тільки досвідченим анестезіологам.

Читайте також:

Похорони Майкла Джексона знов перенесено

Лікар Джексона скаржиться на погрози розправи

Поліція підозрює лікаря Джексона у знищенні речових доказів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: