Опубліковано останнє відео Майкла Джексона

В Інтернеті з'явилось останнє відео Майкла Джексона, зняте за кілька днів до його смерті.

Майкл Джексон
Опубліковано останнє відео Майкла Джексона
Компанія AEG Live, що займалася організацією концертів Майкла Джексона в Лондоні, опублікувала коротке відео, зроблене на одній з останніх репетицій поп-короля. У ролику, знятому 23 червня, за два дні до смерті співака, показано, як він виконує пісню "They Don''t Care About Us" і танцює з вісьмома танцюристами.

На записі видно, що 50-річний Джексон бадьорий і повний сил. Він енергійно танцює і зовні не схоже, що він має якісь проблеми із здоров'ям. При цьому світова преса в останні дні активно писала, що Джексон перед смертю вживав сильнодіючі ліки, страждав від виснаження і перебував в постійному занепокоєнні.

Ті, хто бачив Джексона незадовго до його смерті відзначають, що співак був у відмінній формі. Навіть 25 червня, за декілька годин до смерті він танцював нарівні з двадцятирічними, і жодних побоювань в оточуючих не виникало.

"Він був дуже енергійним, радісним. На тій репетиції він був навіть веселіший звичайного", - розповів Доріан Холлі, що займався з Джексоном вокалом.

Фотограф Кевін Мазур також говорить, що Джексон був в хорошій формі.
"Він бігав вгору і вниз по сходах, як батько, що чекає народження дитини, - каже він. - В перерві між піснями він сміявся і жартував з танцюристами і режисером. Я ніколи не бачив його таким веселим".

Майкл Джексон
Опубліковано останнє відео Майкла Джексона
Компанія AEG Live встигла продати 750 тис квитків на концерти Джексона, виручвши за це 50 млн фунтів стерлінгів (83 млн доларів). Зрозумівши, що відміна концертів через смерть співака загрожує величезними збитками, компанія запропонувала фанатам не повертати квитки, а залишити собі на згадку про кумира.

Тим часом, майбутнє дітей поп-короля знову виявилося під питанням: колишня дружина Джексона Деббі Роу заявила, що хоче отримати право опіки над 12-річним Принцом Майклом-молодшим і 11-річною Періс Майкл Кетрін.
"Я хочу, щоб діти залишилися зі мною", - зізналася Роу в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

За словами екс-місіс Джексон вона готова пройти будь-які тести, які буде потрібно, для того, щоб довести, що саме вона є біологічною матір'ю Принца Майкла і Періс.

Окремо вона підкреслила, що пройде будь-які психологічні тести, які, можливо, знадобляться. Варто відзначити, що ця перша офіційна претензія Деббі на дітей з моменту смерті співака. При цьому раніше ЗМІ неодноразово цитували її заяву про те, що Джексон не є біологічним батьком своїх старших дітей, а діти були зачаті від "невідомого донора".

Читайте також:

Джексона поховають за традиціями ісламу

Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів

Стало відомо, що Джексон робив в останній день свого життя

Розтин Майкла Джексона провели вдруге. Спеціально для родичів

ВідеоОстаннє відео Майкла Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: