Орбакайте чекає третю дитину

Крістіна Орбакайте перебуває в цікавому положенні: термін у 36-річної дочки Алли Пугачової невеликий – всього 10 тижнів.

Орбакайте
Твой день
Орбакайте мріє про дочку.
У Крістіни ростуть два сини від двох попередніх шлюбів, з Володимиром Пресняковим і Русланом Байсаровим, і ось тепер вона знову чекає дитину від третього чоловіка – Михайла Зємцова, пише газета "Твой день".

Крістіна, коли ще тільки познайомилася з Михайлом, зізналася, що хоче ще раз стати мамою. Після 16-річного Микити і 9-річного Дені Орбакайте мріяла про дочку.

Не дивлячись на цікаве положення, співачка продовжує активно гастролювати. Заплановані на грудень концерти Крістіна має намір відпрацювати, оскільки зараз починається гаряча пора корпоративних заходів, де зірки заробляють набагато більше за звичні гонорари.

Після них Орбакайте може поїхати в Маямі, де у них з Михайлом власна квартира і де навчається її старший син. Цілком імовірно, що і її третя дитина з'явиться на світ в Сполучених Штатах. Адже в Америці Крістіна буває не рідше, ніж в Москві.

Роман Зємцова і Орбакайте почався три роки тому. З нащадком російських емігрантів і громадянином США співачка познайомилася в Маямі на зйомках серіалу, коли власник стоматологічної клініки Зємцов прийшов на знімальний майданчик. Закохатися в Орбакайте Зємцову не перешкодило те, що він молодший за Крістіну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: