Орбакайте не проти, щоб її син жив з батьком

Російська співачка Крістіна Орбакайте не проти того, щоб її син Дені жив з батьком Русланом Байсаровим.

Крістіна Орбакайте повідомила журналістам у середу, 7 жовтня, після закінчення попередніх слухань в Тверському суді Москви у справі про визначення місця проживання сина Крістіни Орбакайте і її колишнього чоловіка Руслана Байсарова.

"Я не проти, що дитина живе у батька, якщо їй там добре, якщо вона кожен день грає в футбол і купує іграшки. Але я не хочу ставити підпис на відмові від дитини", - сказала Орбакайте.

Вона повідомила, що розмовляла з Дені по телефону, і що він сказав їй про те, що у нього "все супер, все добре". "Я дуже рада!", - сказала Орбакайте.

Зараз, за її словами, обговорюється можливість укладення мирової угоди. "Я поки чекаю пропозицій", - заявила Орбакайте.

Вона зазначила, що не хоче травмувати дитину. "Дені знає про ситуацію однобоко, це впливає на мої стосунки з дитиною", - сказала Орбакайте.

Тим не менше, вона пояснила, що конкретного, схваленого проекту мирової угоди не існує. "Кожен наполягає на своїй думці", - сказала Орбакайте.

Співачка також повідомила, що не має наміру їхати до Грозного на розгляд касаційної скарги на рішення Грозненського районного суду, який визначив місце проживання Дені з батьком.

Читайте також:

Крістіна Орбакайте відмовилась відвідувати хворого сина

Орбакайте пропонує екс-чоловіку мирову угоду

Син Орбакайте хоче жити з батьком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: