Орбакайте пропонує екс-чоловіку мирову угоду

Крістіна Орбакайте переживає, що не зможе виховувати свого сина Дені, і тому пропонує мирову угоду своєму екс-чоловіку.

Дені Байсаров, Руслан Байсаров
РИА Новости
Крістіна Орбакайте бореться за свого сина
Адвокати співачки Крістіни Орбакайте заявили в Тверському суді Москви в четвер клопотання про укладення мирової угоди за її позовом про встановлення місця проживання їхньої спільної з Русланом Байсаровим дитини.

"В ході досудової підготовки сторонами було заявлено низку клопотань, зокрема стороною позивача було заявлено клопотання про укладення мирової угоди", - повідомила керівник прес-служби Мосдержсуду Ганна Усачова.

Конфлікт навколо 11-річного Дені Байсарова виник після того, як він не повернувся до матері після літніх канікул зі своїм батьком Русланом Байсаровим.

Як заявив Руслан Байсаров, він проти наміру Крістіни Орбакайте і її матері, Алли Пугачовох, відправити Дені на навчання до Америки, і має намір законним чином закріпити за собою право на контроль над власним сином.

З цією метою він подав позов до Грозненського районного суду, за місцем своєї прописки. У вівторок суд ухвалив рішення, що 11-річний Дені житиме з батьком. Співачку рішення обурило, а її адвокати назвали його незаконним і заявили, що оскаржуватимуть вердикт.

Читайте також:

Суд відібрав у Орбакайте сина

У Крістіни Орбакайте хочуть відібрати сина

Син Орбакайте хоче жити з батьком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: