OT VINTA стануть театральними акторами

Фронтмен гурту Ot vinta Юрій Журавель зустріне день народження на театральній сцені.

Украбіли OT VINTA зіграють у театрі. Учасники рівненської четвірки будуть у головних ролях нової вистави театру "Від ліхтаря" - "Свинарі". Прем’єра постановки відбудеться 4 травня в Рівненському міському Палаці Дітей та Молоді.

Другий показ "Свинарів" буде не менш святковим, адже саме в день вистави, 6 травня, фронтмен гурту Юрій Журавель святкуватиме свій день народження.
Дія спектаклю, поставленого за п’єсою сучасного російського драматурга Володимира Жеребцова "Подсобное хозяйство", відбувається у свинарнику, де вигодовувалися тварини для офіцерів радянської армії.

Отже, Юрій Журавель грає роль "діда" будбатівця, гітарист Віктор Пилипчук – старшого сержанта, козабасист Володимир Загіней - новоприбулого рядового, а барабанщик Олександр Мартюшев – офіцера.
Власне, для всіх "гвинтів" "Свинарі" не стануть дебютом на театральних підмостках. Ще на початку 1990-х вони починали свої творчі шляхи з ролей в спектаклях "Марійка чудасійка", "Пепі довга панчоха" та інших. З того ж часу Юрій Журавель був задіяний в "Від ліхтаря" не тільки як актор, а й як художник декорацій, отже не дивно, що художнє оформлення "Свинарів" зробив саме він.

"Припиняти писати музику ми ні в якому разі не збираємося, - запевняє Журавель. – Проте музика це тільки один з видів мистецтва, а театр це той жанр, в якому можна розкрити себе повністю. Тут злилися в єдине ціле всі види мистецтва, які існують – і акторська гра, і музика, і режисерська робота, і драматургія. Тільки в театрі творча людина може розкрити себе в повністю та відчути, що вона дихає на повні груди".

Читайте також:

Гурт Ot vinta заграв в болоті

"От Вінта" влаштують дупотряску

Світлана Лобода у Швеції загубила мікрофон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: