П’яна Періс Хілтон ходила в туалет з охороною і влаштувала еротичні танці

Періс пила коктейлі, запивала шампанським і обіймалася з Олександром Онищенком.

Фото: jetsetter.ua
Одразу після показу Андре Тана в Мистецькому арсеналі, весь перший ряд на чолі з Олександром Онищенком і Періс Хілтон рушив в Byblos.

Столик, де сиділа головна героїня Fashion Night With Paris Hilton, оточили охороною. Коли героїні потрібно було вийти в дамську кімнату, її сопроводжував цілий охоронний кортеж, а ту саму кімнату на час закривали для всіх інших.

ANDRE TAN переплюнув усіх: на подіумі дефілювала Періс Хілтон

Для початку запрошених "здивували" сюрпризами: ще раз показали декілька моделей з колекції Тана, потім на сцену вийшла Сонік. Темношкіра співачка ще зберегла здатність заводити невимогливу київську публіку - а Періс Хілтон і зовсім підійнялася на диванчик і почала підтанцьовувати.

Бездоганно вбрана Періс Хілтон з'явилася на публіці з облупленим лаком

Далі все пішло за форматом: Періс пила коктейлі, запивала шампанським, обіймалася з Олександром Онищенком. Після піднялася на сцену до діджею і влаштувала танці там. Спочатку разом із дівчатами з підтанцьовки.

Потім в компанії Юлі Ворнової і Даші Діденко, які ніжилися в променях загальної уваги на тлі Періс і мружилися від щастя. Сама міс Хілтон у мікрофон заводила публіку, намагалася навіть спокусливо танцювати. Допомагала їй у цих спробах Сонік.

Читайте також:

На "Міс Україна" Періс Хілтон поставила Собчак на коліна

Періс Хілтон в Києві не обійдеться без IPod, свічок та цілодобового водія

Голлівудська барбі Періс Хілтон показала свій ляльковий будиночок

Періс Хілтон відпочивала в Byblos

Періс Хілтон відпочивала в Byblos

Повʼязані теми:

Наступна публікація