П’яна Періс Хілтон ходила в туалет з охороною і влаштувала еротичні танці

Періс пила коктейлі, запивала шампанським і обіймалася з Олександром Онищенком.

періс хілтон у києві_1
jetsetter.ua
Одразу після показу Андре Тана в Мистецькому арсеналі, весь перший ряд на чолі з Олександром Онищенком і Періс Хілтон рушив в Byblos.

Столик, де сиділа головна героїня Fashion Night With Paris Hilton, оточили охороною. Коли героїні потрібно було вийти в дамську кімнату, її сопроводжував цілий охоронний кортеж, а ту саму кімнату на час закривали для всіх інших.

ANDRE TAN переплюнув усіх: на подіумі дефілювала Періс Хілтон

Для початку запрошених "здивували" сюрпризами: ще раз показали декілька моделей з колекції Тана, потім на сцену вийшла Сонік. Темношкіра співачка ще зберегла здатність заводити невимогливу київську публіку - а Періс Хілтон і зовсім підійнялася на диванчик і почала підтанцьовувати.

Бездоганно вбрана Періс Хілтон з'явилася на публіці з облупленим лаком

Далі все пішло за форматом: Періс пила коктейлі, запивала шампанським, обіймалася з Олександром Онищенком. Після піднялася на сцену до діджею і влаштувала танці там. Спочатку разом із дівчатами з підтанцьовки.

Потім в компанії Юлі Ворнової і Даші Діденко, які ніжилися в променях загальної уваги на тлі Періс і мружилися від щастя. Сама міс Хілтон у мікрофон заводила публіку, намагалася навіть спокусливо танцювати. Допомагала їй у цих спробах Сонік.

Читайте також:

На "Міс Україна" Періс Хілтон поставила Собчак на коліна

Періс Хілтон в Києві не обійдеться без IPod, свічок та цілодобового водія

Голлівудська барбі Періс Хілтон показала свій ляльковий будиночок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: