Патрисія Каас розповіла про своїх коханців

Співачка Патрисія Каас розповіла про чоловіків у своєму житті і чому вона досі незаміжня.

42-річна французька співачка Патрисія Каас активно гастролює Росю і присвячує весь свій час тільки кар'єрі. У зв'язку з цим вона розлучилася зі своїм останнім коханим - відомим французьким шеф-кухарем і знаходиться в пошуку нових почуттів.

Патрисія Каас визнає, що вона не та жінка, яка створена для сімейного побуту. А справжній чоловік, на її переконання, ніколи не погодиться повністю підкоритися кар'єрі дружини. "Несправжні чоловіки, слабаки, мені не потрібні", - говорить співачка.

В інтерв'ю француженка розповіла, що в неї було набагато більше коханців, ніж про це відомо журналістам: "Я страшенно люблю цікавість, а кожен новий чоловік - це загадка, яку так захоплююче розгадувати".

Одним із найтриваліших романів у Патрисії Каас був з бельгійським композитором Філіпом Бергманом - вони були разом 6 років. Філіп став продюсером співачки, і вони проводили весь свій вільний і робочий час разом. У якийсь момент Каас вже подумувала про материнство, але народження дитини весь час відкладалося через щільний гастрольний графік. Після розлучення з ним Патрисія жила в повній самотносі в Швейцарії.

"Так чи інакше, сталося те, що повинно було трапитися. Філіпу набридло перебувати в тіні моєї слави. А мені треба було повністю поміняти атмосферу, оточення. Якщо хочете - треба було вилікуватися..." - сказала Каас.

Наступним захопленням француженки був артист і манекенник Клод Жан. Але артистка тоді відразу сказала, що на перше місце в житті вона ставить свою публіку, а не чоловіка.

"Можу повторити ці слова і зараз, - говорить Патрисія. - І справа не в тому, що чоловіки приходять і йдуть, а публіка залишається. Просто я з роками зрозуміла, що любов не повинна перетворюватися на руйнівну пристрасть. Не можна цього допускати".

А Яннік Аллено - шеф-кухар знаменитого паризького ресторану, який з самого ранку до пізнього вечора пропадав на роботі, хотів, щоб дома його зустрічала дбайлива дружина - подавала халат, чай, включала телевізор ... Патрисія Каас знову зробила вибір на користь роботи, і тепер її серце знову вільне.

Читайте також:

Патрисія Каас заспіває із Пугачовою

Закохана Патрисія Каас влаштувала у Києві "Кабаре"

Патрисія Каас до Києва приїхала з Текілою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: