Паваротті залишив у спадок 18 мільйонів боргів

В італійських ЗМІ з'явилась інформація про те, що відомий італійський співак Лучано Паваротті залишив у спадок своїм родичам 18 мільйонів євро боргів.

Відомий італійський співак Лучано Паваротті залишив у спадок своїм родичам 18 мільйонів євро боргів, стверджують у понеділок італійські ЗМІ з посиланням на сімейного нотаріуса "короля бельканто" Джорджо Каріані.

За словами юриста, фінансова діра була знайдена на рахунку співака в банку Монте дей Паскі ді Сієна (Monte dei Paschi di Siena).

Лучано Паваротті
AFP
Останнім часом було опубліковане море брудних пліток навколо спадку великого тенора. І майже вся ця фальш згодом була спростована близькими родичами "короля бельканто"
Як повідомляють деякі італійські ЗМІ, перед смертю Паваротті доводилося витрачати дуже багато грошей на поїздки до США, де він проходив дорогий курс лікування.

Проте, за їхніми даними, родичам залишилися 20 мільйонів в акціях, 10 з яких мають дістатися його другій дружині Ніколетте Мантовані, а інші 10 будуть поділені порівну між все тією ж Ніколеттою та чотирма дочками співака.

Цих грошей, вважають ЗМІ, ледве вистачить, щоб розплатитися зі всіма боргами Паваротті.

Проте важко судити, наскільки вірні ці твердження італійських і зарубіжних засобів масової інформації. Останнім часом було опубліковане море брудних пліток навколо спадку великого тенора. І майже вся ця фальш згодом була спростована близькими родичами "короля бельканто".

Паваротті помер вранці 6 вересня 2007 року на 72-у році життя від раку підшлункової залози.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: