Пенн проведе 300 годин на громадських роботах через бійку

Актор Шон Пенн повинен провести 300 годин на громадських роботах та відвідувати класи з управління гнівом через те, що побив папараці.

Завершилося справа по бійці Шона Пенна з папараці, яка відбулась у 2009 році. Шон тоді напав на фотографа Джордана Доуза, побився з ним і розбив камеру.

Папараці звернувся до суду, звинувачуючи актора в побоях і вандалізмі, а в якості доказів надав відео. У травні минулого року Пенн вирішив не оскаржувати заяву і відповісти перед законом, як належить. І ось закон сказав своє слово.

Містер Пенн повинен провести 300 годин на громадських роботах, відвідати класи з управління гнівом. Також йому дали 36 місяців випробувального терміну.

Нагадаємо, у 2009 році Доуз і ще четверо фотографів та операторів чекали зірку на виході з супермаркету. Спочатку папараці знімав Пенна з машини, але потім, прагнучи зробити більш якісні фотографії, він вийшов з машини. Пенн, помітивши оператора, наблизився до нього і став "штовхати його ногами". Потім Пенн відтягнув його на іншу сторони вулиці, де і зламав камеру.

Читайте також:

Шон Пенн запропонував Анастасії Заворотнюк одружитись

Дружина Шона Пенна подала на розлучення

Шона Пенна звинуватили у побитті фотографа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: