Періс Хілтон побудувала особняк для своїх тварин

Собаки світської левиці Періс Хілтон так само купаються в розкоші, як і їхня власниця. Для них Періс побудувала справжній особняк.

Знаменита спадкоємиця готельної імперії, актриса Періс Хілтон ставиться до своїх собачок – тринадцяти чіхуахуа – як до членів своєї сім'ї. Для них вона збудувала такий самий особняк, як і для себе, лише в меншому розмірі.

Розкішна собача вілла в Беверлі-Хіллз є точною копією будинку Періс. Навіть мініатюрні меблі повторюють інтер'єр особняка багатої хазяйки чіхуахуа. У своєму блозі Хілтон відзначила, що в особняку для собак встановлений кондиціонер.

Періс Хілтон при кожній слушній нагоді підкреслює, що її собачки купаються в розкоші – так само, як і їхня хазяйка. Двоповерховий особняк для вихованців Періс розташований прямо у дворі її власного будинку. Але собачки не сидять в ньому, як в будці, вони можуть переміщатися.

Кажуть, що в 2006 році Періс Хілтон зайняла друге місце серед найдбайливіших господарів собак, віддавши першість Брітні Спірс. Періс звинуватили в тому, що собаки служать їй виключно як аксесуари,

Мабуть, для того, щоб спростувати думку громадськості про те, що собаки для неї – всього лише прикраса до витонченого вбрання, Періс і вирішила, не жаліючи грошей, побудувати для своїх улюбленців найрозкішніший в окрузі собачий особняк.

Читайте також:

Періс Хілтон презентувала сонцезахисні окуляри

Періс Хілтон побили на дискотеці

Періс Хілтон побили на дискотеці

Періс розбещує 15-річного хлопця

Періс Хілтон повернули до в'язниці

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: