Періс Хілтон повернули до в'язниці

Періс Хілтон у сльозах і наручниках повернули до в'язниці, де вона має відбути свій строк у повному обсязі.

Періс Хілтон, спадкоємицю американської готельної мережі Хілтон, повернули до в'язниці для відбування свого вироку в повному обсязі. Суд Лос-Анджелеса задовольнив протест прокурора на її дострокове звільнення.

Хілтон провела у в'язниці всього три дні із призначеного 23-денного строку. Її достроково звільнила служба шерифа, пославшись на медичні проблеми та розмістивши її під домашній арешт із електронним браслетом на щиколотці, що сигналізував до поліції про її місцезнаходження.

Довідавшись про дострокове звільнення дівчини, прокуратура Лос-Анджелеса негайно звернулася до суду зі скаргою на незаконність дій шерифа.

Суддя призначив розгляд на 8 червня. Коли Хілтон сповістили про те, що їй слід бути присутньою на процесі, вона заявила, що воліла би брати участь у засіданні за телефоном.

У результаті ридаючу світську левицю доставили до суду в наручниках.

За словами очевидців, коли суддя оголосив рішення про те, що Хілтон доведеться повернутися до в'язниці, вона закричала: "Це не правильно!".

Виходячи із суду, дівчина плакала й кликала маму.

У травні 2007 року 26-літню багату спадкоємицю мережі готелів Hilton засудили за те, що вона керувала автомобілем у той час, як її права були анульовані, а сама вона перебувала на трирічному іспитовому терміні через водіння в нетверезому стані.

До того ж, суддя спеціально заборонив їй переривати покарання через клопотання з роботи, міняти в'язницю на спеціальні приватні пенітенціарні заклади, а також відбувати строк під домашнім арештом зі спостереженням електронних стражів.

Спочатку  Періс була засуджена до 45 днів терміну, однак адвокатам вдалося скоротити цей строк удвічі.

Періс Хілтон почала відбувати 23-денний тюремний строк увечері 3 червня. Спадкоємиця готельної імперії відправилася у в'язницю після церемонії вручення кінонагород  MTV.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: