Періс Хілтон- праведниця?

Періс Хілтон заявила, що її ув'язнення - "це знак згори".

Періс Хілтон - праведниця?
Багата і скандальна білявка Періс Хілтон, яка за кілька минулих днів вже двічі була відправлена за грати, заявила, що її ув'язнення - "це знак згори". Спадкоємиця готельної імперії Hilton відзначила, що Бог карає її за розгульний спосіб життя і хоче, аби вона стала розсудливішою та могла бути "взірцем для решти жінок".

Про це Періс Хілтон розповіла телефоном будучи за гратами. Вона також додала, що громадськість не повинна звертати на неї такої пильної уваги, а має зосередитися на інших проблемах - наприклад, війні в Іраку, передає британський таблоїд The Sun. "Я сподіваюся, що всі сконцентрують свою увагу не на моєму перебуванні за гратами, а на тих людях, які служать нашій країні в Іраку", - заявила Періс. За її словами, вона дуже змінилася за ці дні. "Я вела неправильний спосіб життя, і мені вже 26 років, я не така приваблива, як раніше. Я не хочу, щоб молоді дівчата рівнялися на мене таку, якою я була", - додала знаменитість.

Напередодні, 11 червня, адвокат Періс Річард Хаттон розповів, що "з нею поводяться якнайкраще в даних умовах" і що вона "отримує хорошу медичну допомогу". Останнім часом Періс все частіше робить офіційні заяви. Так, у день, коли її звільнили під домашній арешт (7 червня), вона вирішила подякувати  всім, хто оточував її під час недовгого перебування в ліндвудськой в'язниці. Після того, як багату спадкоємицю відправили назад за грати, вона заявила, що це стане "гірким, але важливим уроком для неї". Під час першого ув'язнення Періс не спілкувалася з пресою. Світська левиця відмовлялася від їжі та сну і скаржилася на холод і постійне світло.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: