Періс Хілтон роздягнулась для французьких чоловіків

Скандальна світська левиця Періс Хілтон оголилась для французької версії журналу FHM.

Періс Хілтон для FHM
У серпневому номері французької версії журналу FHM красуня Періс Хілтон топлес. Правда, інтимні місця світська левиця кокетливо прикриває плюшевим ведмедем. Навіть не віриться, що на цих "зворушливих" фото - та сама скандальна дівчинка Періс, онучка впливового дідуся, яка, не встигнувши стати повнолітньою, наробила в пресі масу шуму (злі язики жартують, що Періс назвали на честь паризького готелю Paris Hilton Hotel).

Жарти жартами, а Париж для Періс — місто особливе. Саме з ним в житті знаменитої блондинки пов'язаний найгучніший і найнеприємніший скандал. Що свого часу був бой-френд Періс, Рік Саломон, виклав на публічний огляд інтимне відео за участю Періс.

На плівці знаменитій красуні 19 років. Повна версія фільму про сексуальні розваги коханців на DVD називалася One Night In Paris (не дивлячись на погрозу суду, відео вийшло в прокат і мало двоякий варіант  переклад — і як "Ніч в Парижі", і як "Ніч з Періс").

Щоб уникнути кошмару, який через порно-відео переслідував Періс по всьому світу (журналісти не давали блондинці проходу, засинаючи питаннями: "Чи ви це?", "Що скажете?"), Хілтон навіть знялася в документальному фільмі-сповіді під назвою Paris, Not France. У якому пояснила, наскільки боляче, коли з тобою так вчиняють люди, яким ти довіряєш. Але це все у минулому.

Читайте також:

У Періс знову проблеми із законом

Левиця Періс вийшла на полювання

На Періс Хілтон подали до суду

Періс Хілтон повернули до в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: