Періс залишили без спадку

Періс Хілтон залишилася без спадку. Дід американської знаменитості, голова сім'ї і власник готельної імперії Беррон Хілтон, позбавив внучку 60 млн. доларів.

Періс залишили без спадку
79-річний магнат дав зрозуміти, що витратить виручені 2,4 млрд. на доброчинність.
Періс Хілтон залишилася без спадку. Дід американської знаменитості, голова сім'ї і власник готельної імперії Беррон Хілтон, позбавив внучку 60 млн., які вважалися її спадком. Дідусеві і раніше було соромно за поведінку Періс, проте після історії з її ув'язненням за водіння у п'яному стані чаша його терпіння переповнилася, - повідомляє австралійська The Daily Telegraph.

Таким чином, Періс не отримає 60 млн. Правда, вона зможе перебитися і без них. Дідусь „принцеси вечірок” Періс Хілтон, приголомшений її тюремним увязненням, заявив, що позбавить внучку спадку.

Перше інтерв'ю Періс Хілтон
Ув'язнення на популярність Періс негативно не вплинуло.
За даними видання, 79-річний Беррон Хілтон був вже багато разів неприємно здивований „жахливою поведінкою” Періс, особливо, коли в інтернет потрапило її домашнє секс-відео. Проте його терпіння тріснуло минулого місяця після 23-денного ув’язнення внучки.

„Йому надзвичайно соромно, що ім'я Хілтонів заплямувала Періс, – розповів журналістам Джері Оппенхеймер, який написав історію династії Хілтонів.– Тому він передумав залишати незаслужене багатство своїй сім'ї”.

Наголошується, що Беррон Хілтон єдиний член сім'ї, який займався справами готельної імперії. У липні 2007 року повинна відбутися операція з продажу компанії і 79-річний магнат дав зрозуміти, що витратить виручені 2,4 млрд. на доброчинність, тим самим залишивши без спадку всіх своїх дітей і внуків.

Перше інтерв'ю Періс Хілтон
Після ув'язнення Ларі Кінг запросив її в студію CNN.
Проте у будь-якому випадку убогість Періс Хілтон не загрожує. За оцінками, цього року 8 млн, які вона заробила тільки на своєму піарі за останній рік, збільшаться у чотири рази. Днями Періс заявила, що щорічно заробляє близько 200 млн., велику частину з яких їй приносить готельний бізнес.

"У минулому році я заробила 200 млн., поки що Дженніфер Лопес насилу нашкрябала свої 150 млн., - заявила Періс. - Я беру участь в розвитку своїх власних готелів, казино і клубів, які є моєю власністю. Адже все це нерухомість і достатньо недешева. Не приховую захоплення собою, адже в такому молодому віці мало кому вдається заробляти такі гроші".

Зараз прибутки скандальної блондинки помітно знизяться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: