Перше інтерв'ю Періс Хілтон

Спадкоємиця готельної імперії Періс Хілтон під час перебування у в'язниці читала Біблію і листи солдатів з Іраку.

Перше інтерв'ю Періс Хілтон
Під час першого інтерв'ю. (Фото: spiegel.de)
Спадкоємиця готельної імперії Періс Хілтон під час перебування у в'язниці, куди вона потрапила за водіння автомобілем без посвідчення водія, вивчала Біблію. 

Про це вона розповіла в першому після відбування 23-денного тюремного ув'язнення інтерв'ю відомому телеведучому Ларрі Кінгу в ефірі американського телеканалу CNN. 

На початку травня Хілтон була засуджена до 45 діб в'язниці, згодом термін був скорочений до 23 днів. Її посвідчення водія було тимчасово анулюване ще в січні цього року за водіння в нетверезому стані. Через три дні після початку ув'язнення Періс була звільнена за рішенням шерифа, у зв'язку з якимсь захворюванням - як з'ясувалося, у в'язниці у Хілтон почалися напади паніки через клаустрофобії. 

Проте прокурор оскаржив рішення про дострокове звільнення, і вже наступного дня Періс Хілтон повернулася в камеру. З в'язниці вона вийшла 26 червня. 

Перше інтерв'ю Періс Хілтон
Довгоочікувана воля. (Фото: spiegel.de)
За її словами, у в'язниці вона читала не тільки Біблію - їй присилали багато листів з підтримкою з різних країн, зокрема, послання від американських солдатів з Іраку. "Мене здивувало, що листів з критикою в мою адресу не було - я цього чекала", - сказала Хілтон. Щоб справитися з клаустрофобією, вона робила записи в особистому щоденнику і думала про те, що знаходиться не у в'язниці, а в якомусь іншому, "особливому" місці. 

"Перші дні після повепнення в камеру були жахливі, я не могла спати", - розповіла дівчина. В той же час, з її власного зізнання, вона змогла отримати користь з того, що відбулося. "Я багато що зрозуміла про себе. Я отримала шанс побути наодинці з собою і зрозуміти, хто я, що я хочу робити в житті", - повідала Хілтон. За її словами, у в'язниці з нею обходилися як і з рештою ув'язнених. Одяг і обстановка в камері теж були стандартними - Періс носила оранжеву робу і спала на ліжку поряд з унітазом, умивальником і маленьким столом.

Перше інтерв'ю Періс Хілтон
(Фото: spiegel.de)
Одним з підсумків перебування світської львиці у в'язниці стало те, що вона зібралася вийти заміж і обзавестися дітьми. "На жаль, преса робить з будь-яких відносин гучні історії, тому бути поряд зі мною важко. Але я хочу знайти того, хто любитиме мене такою, яка я є, не звертаючи уваги на все це. Я хочу велику сім'ю, багато дітей. Можливо, я вийду заміж в найближчі пару років", - сказала Хілтон. 

Крім того, за її словами, одним з найважчих випробувань під час ув'язнення для неї стало те, що вона "не могла обійняти свого тата в день отця": "У в'язниці були дозволені побачення - в суботу і неділю по півгодини, ми говорили через скло. Це було дуже важко". 

На завершення інтерв'ю Хілтон пообіцяла Ларрі Кінгу і всім глядачам телешоу більше не сідати за кермо п'яною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: