Петросян купив доньці апартаменти на Манхеттені за мільйон доларів

Дочка гумориста Євгена Петросяна Вікторія разом з родиною переїхала в квартиру на Манхеттені вартістю 1 000 000 доларів.

Відомий гуморист Євген Петросян під час гастролей в Америці зустрівся в Нью-Йорку зі своєю дочкою і зробив їй дорогий подарунок. Євген Ваганович купив дочці Вікторії апартаменти на Манхеттені вартістю в 30 000 000 рублів.

Євген Ваганович відправився до Америки, щоб виступити з п'ятьма концертами в рамках свого гастрольного турне. Оскільки з дочкою він бачиться дуже рідко, Петросян і Олена Степаненко вирушили у США за тиждень до початку виступів.

Апартаменти Петросяна
Life News
На верхньому поверсі цього будинку знаходяться апартаменти, які придбав Петросян
"Євген Ваганович з дружиною провів тиждень до гастролей у своєї дочки Вікторії, - розповів організатор гастролей Петросяна в Америці Віктор Шульман. - Після закінчення виступів вони залишилися погостювати ще трохи".

За словами адміністрації артиста, батько сам вибрав для дочки апартаменти в центрі міста. А коли гуморист прилетів у Нью-Йорк, Вікторія з чоловіком і дітьми вже переїхала в новий будинок.

"Євген Ваганович дуже давно хотів подарувати дочці будинок, - ділиться директор Петросяна Юрій Діктовіч. - Цього хоче, напевно, кожен батько у світі. Тепер ось вони зібрали грошей і нарешті купили Вікторії нерухомість в Нью-Йорку".

Читайте також: 

Петросян подав до суду на американську телекомпанію

Петросян розходиться зі Степаненко через коханку

Микола Басков заплатив за коньяк тисячу доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: