Підозрювана у зломі сторінки Кіркорова на Однокласниках потрапила у лікарню

Тверський суд Москви переніс засідання по справі злому сторінки Філіпа Кіркорова на Однокласниках.

У середу, 24 червня, Тверський суд Москви переніс засідання за клопотанням слідства про арешт гендиректора Медіа Глобал Груп Ніни Юрової у зв'язку з її госпіталізацією.

Представники інтересів співака Філіпа Кіркорова, у зламі особистої пошти та сторінки на сайті Однокласники.ru якого обвинувачується Юрова, заявили, що вони припускали сценарій подібного розвитку подій і не виключають також, що мова йде про чергове затягування процесу.

Адвокат В'ячеслав Лебедєв, який представляє інтереси Юрової, повідомив, що у неї діагностовано апендицит з перитонітом.

Перед початком засідання ще один адвокат гендиректора Медіа Глобал Груп Андрій Суров повідомив, що його підзахисна на даний момент здає аналізи в стаціонарі при поліклініці Управління справами президента РФ в Грохольському провулку.

"Лікарі розглядали можливість участі Юрової в процесі, що необхідно на таких засіданнях за законом. Вона була готова прийти в суд вже з речами, тому що передбачала, що буде заарештована, однак по дорозі їй стало зле", - пояснив Суров.

Він просив суд відкласти засідання на кілька годин, щоб можна було надати офіційні медичні документи, які підтверджують неможливість участі Юрової у процесі, але за пропозицією прокурора засідання було перенесено на кілька днів.

"За цей час у захисту буде можливість ознайомитися зі змістом клопотання слідства і підготувати письмову відповідь, про що вони і просили", - сказала прокурор.

Суд переніс засідання на 29 червня.

Читайте також:

Сторінку Кіркорова на"Однокласниках" зламали його колишні робітниці

Підозрюваній у зломі інтернет-сторінки Кіркорова "світить" ув'язнення

На Кіркорова подали до суду, бо він знову обзивається

Кіркоров показав "fuck" Зеленському

Кіркоров позбавив Зеленського сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: