Пігулки Преслі не продадуть

Раніше ліки, які співак почав приймати за вісім місяців до своєї смерті, було виставлено на продаж аукціонним будинком "Аукціони Джулієн".


Організатори аукціону речей легендарних діячів американського шоу-бізнесу вилучили пігулки з виставленого на продаж флакона для ліків, що належав королеві рок-н-ролу Елвісу Преслі.

Як повідомив журналістам президент аукціонного будинку "Аукціони Джулієн" Даррен Джулієн, це було зроблено відповідно до рекомендації поліцейського управління Лос-Анджелеса. 

"Ми планували продавати флакон разом з кількома пігулками, що залишилися в ньому, проте представники поліції попередили нас, що це було б федеральним злочином", - сказав Джулієн.

За його словами, флакон з ліками Преслі був одним з найпривабливіших для потенційних покупців лотом. Його оцінна вартість склала 2-4 тисячі доларів. У пляшці залишалося кілька антиалергічних пілюль і таблеток проти набрякнень.

Як відомо, постійне вживання сильнодіючих препаратів відіграло свою роль у ранній смерті короля рок-н-ролу, який помер 1977 року в віці 42 років. Лікар Джордж Нікопулос, відомий як "доктор Нік", виписав Преслі 199 рецептів за вісім місяців, що передували смерті артиста.

У 1995 році Рада з ліцензування медичної діяльності штату Теннессі позбавила Нікопулоса дозволу на практику за надмірно велику кількість виписаних рецептів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: