Племінника Олега Янковського засудили за збут марихуани

Внучатого племінника Олега Янковського Дениса у Москві засудили до чотирьох років позбавлення волі умовно. Його визнали винним в спробі збуту більш, ніж двох грамів марихуани.

Москвський суд засудив до чотирьох років позбавлення волі умовно Дениса Янковського, онука актора Ростислава Янковського і внучатого племінника Олега Янковського. Дениса Янковського визнали винним в спробі збуту більш, ніж двох грамів марихуани.

У ході засідання було встановлено, що громадянин Німеччини Денис Янковський у грудні минулого року намагався продати за шість тисяч рублів два пакетики з більш ніж двома грамами марихуани своєму приятелеві, "однак злочин не було доведено до кінця з незалежних від нього причин".

Сам 26-річний обвинувачений заявив у суді, що щиро розкаюється у скоєному, просив суд не позбавляти його волі і обіцяв "взагалі ніколи не порушувати закон". На запитання суду про вживання наркотиків він відповів, що "іноді раніше пробував" наркотичні речовини, не уточнюючи, які саме.

Його підтримала адвокат, яка просила суд "надати йому шанс", не позбавляючи волі, оскільки Янковський, позитивно характеризується за місцем роботи в одній з рекламних компаній, може втратити посаду начальника відділу нового бізнесу після засудження на реальний термін в ув'язненні.

У свою чергу прокурор нагадала суду, що Янковський притягується до відповідальності за тяжкий злочин і просила суд засудити його до трьох років колонії-поселення.

Проте суд при винесенні умовного покарання врахував той факт, що Янковський розкаявся у вчинку і раніше закону не порушував. При цьому суд зобов'язав Янковського не змінювати місце постійного проживання в Москві.

Читайте також:

Тисячі людей попрощалися з Олегом Янковським

Пішов з життя актор Олег Янковський

Ліл Вейн потрапив за ґрати через незаконне володіння зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: