Подкопаєва та Нагорний засипали подарунками 5-річну доньку

Дата публікації
Перегляди
5356
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Свій перший ювілей дочка бізнесмена та олімпійської чемпіонки провела в оточенні рідних і близьких.

Донька Підкопаєвої та Нагорного святкує 5-річчя / Фото: Facebook
Дочці Лілії Подкопаєвої та Тимофія Нагорного Кароліні виповнилося п'ять років. Щаслива мама заздалегідь приготувала подарунки для дитини.

Дівчинка дуже любить малювати, і мама вирішила зробити з квартири галерею дитячих малюнків, на більшості яких, зображена Каролінка. Тато ж почав обсипати подарунками доньку задовго до свята. пише КП.

"Ми з нею бачилися днями, влаштували шопінг, накупили іграшок, а потім Кароліна побачила красиву підвіску зі стразами Сваровські - дуже витончену маленьку лялечку. І вона їй так сподобалася, що я не міг не зробити подарунок", - розповів він.

СИНОЧКИ СЕЛІН ДІОН ВІДСВЯТКУВАЛИ ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Тимофій зізнався, що донька більше любить не отримувати, а дарувати подарунки.

"Коли у мене був у житті важкий період, Каролінка знайшла вдома пом'яту сувенірну купюру в сто доларів і принесла мені. Сказала: тато, тобі потрібні гроші? Я тобі принесла, щоб ти міг поїсти ... У мене тоді сльози навернулися на очі, я ці "долари" до цих пір дбайливо зберігаю", - зізнався продюсер.

Між тим, виходячи з її пристрастей, батьки готують Кароліні або спортивну кар'єру (дівчинка займається художньою гімнастикою), або творчу, оскільки дівчинка любить малювати.

Святкова вечірка з нагоди п'ятиріччя відбудеться 11 листопада ввечері. А на вихідних Кароліна продовжить святкувати і відправиться разом з братом Вадимом і татом в аквапарк.

Читайте також:

Лілія Подкопаєва зібралась заміж

Після розлучення з Подкопаєвою Нагорний пише книгу про мрії

Подкопаєва розповіла, чому розлучається із Нагорним

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5356
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація