Поліція визнала загибель Джексона ненавмисним убивством

В крові Майкла Джексона був виявлений анальгетик, несумісній із життям. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Поліція визнала смерть американської поп-зірки Майкла Джексона ненавмисним убивством. Це означає, що його особистим лікарям, зокрема Конраду Мюррею, можуть висунути обвинувачення.

Незважаючи на те, що офіційно результати розтину тіла Джексона не були опубліковані, в понеділок західні ЗМІ повідомили з посиланням на результати розтину, надані судовою медекспертизою, що в крові співака був виявлений потужний анальгетик Профопол у кількості, несумісній із життям.

Передбачається, що лікар співака Конрад Мюррей виписав Пропофол Джексону в день його смерті.

Смерть Майкла Джексона 25 червня привернула увагу до маловідомого раніше анальгетика Профопол. До цього не було жодного відомого випадку вживання Дипрівану зірками шоу-бізнесу.

Медики, які добре знайомі з цим ліками і використовують їх в операційних для анестезії, були шоковані. "Ніхто ніколи не став би приймати це для того, щоб заснути, - пояснив Пол Вішмейєр, професор анестезіології в Університеті штату Колорадо і автор дослідження про зловживання Профополом, - ніколи і ні за що. Це як використовувати дробовик, щоб убити мишку".

У своєму дослідженні Вішмейєр зазначив, що наркотичне зловживання Профополом часто здійснюється як самими медиками, так і сторонніми людьми. Причому на даний момент йому не відомо ні одного випадку, коли вживання цього потужного анальгетика немедиком не закінчилося летальним результатом. На відміну від вікодину, пояснює він, кожен зайвий кубічний сантиметр цього препарату може стати для вас смертельним.

За словами іншого фахівця доктора Пола Ерлі, використання Профополу те саме що гра в російську рулетку. "Надто тонка грань між відчуттям ейфорії і втратою свідомості й дихання", - пояснює він.

Читайте таокж:

Судмедекспертиза: Джексона вбило передозування знеболювальним

Поліція підозрює лікаря Джексона у знищенні речових доказів

Лікар Джексона підозрюється у вбивстві співака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: