Помер шоумен Роман Трахтенберг

Шоумену стало погано під час ефіру, помер він у машині швидкої допомоги.

Зірки на унітазах
Папарацци
Помер шоумен Роман Трахтенберг
Шоумен, теле-і радіоведучий Роман Трахтенберг помер у п'ятницю, 20 листопада, ввечері.

Про це говориться в повідомленні на сайті радіостанції "Маяк", ведучим якої він був.

Причиною смерті Трахтенберга став інфаркт.

Як повідомили колишні колеги ведучого, йому стало погано під час ефіру, помер він у машині швидкої допомоги.

Роману Трахтенберг був 41 рік.

Роман Трахтенберг народився 28 вересня 1968 року в Ленінграді. Два роки провчився в хореографічному училищі ім. Ваганової, співав у дитячому хорі Ленінградського радіо і телебачення, займався в театрі юнацької творчості при Ленінградському палаці піонерів ім. Жданова.

Після школи вступив на філологічний факультет Ленінградського держуніверситету, але в 1987 році, не довчившись, забрав документи і пішов в армію, де служив у військах зв'язку. Після закінчення служби вступив на факультет режисури театралізованих форм дозвілля Ленінградського інституту культури ім. Крупської.

Десять років тому Роман захистив дисертацію на тему "Відродження колективних форм дозвілля шляхом використання російського фольклору" і отримав степера кандидата культурологічних наук.

На початку 2000-х років Трахтенберг активно зайнявся веденням авторських програм на радіо і телебаченні, співпрацюючи відразу з декількома каналами і станціями. У 2003 році відкрив "Трахтенберг-кафе", де проводив власні шоу. Знімався в кіно: на його рахунку фільми "Лука Мудищев" (2000), "Російський спецназ" та "Лінії долі" (2003), "Гра без правил" (2004), "Сутичка без правил" (2005), "Будинок шкереберть" і "Гастролер" (2007), Generation П (2009), а також серіали "Щасливі разом" і "Троє зверху"(2006), "Шлях самця" і "Даішники"(2008).

Крім того, Роман займався озвучуванням комп'ютерних ігор, мультфільмів ("Правдива історія Червоної Шапки", "Переможець") і фільмів ("Рок-хвиля"), записав кілька альбомів пісень, в тому числі - "Кошерні пісні про головне" з Петром Підгородецьким.

"Щоб стати кращим, треба дотримуватися три правила. Перше: ти повинен все говорити, що ти найкращий. Друге: всі навколо повинні говорити, що ти найкращий. І третє: ти повинен бути найкращим", - цитує радіо "Маяк" один з улюблених афоризмів Романа Трахтенберга.

Читайте також:

Помер актор Микола Олянін

Помер Нобелівський лауреат Віталій Гінзбург

Помер син Нільса Бора, Нобелівський лауреат Ааге Бор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: