Пономарьов не визнає дружній секс

Пономарьов не визнає дружній секс

Пономарьов не крутить романи на роботі / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

ТСН.Особливе з'ясовувала у зірок, чи є дружба між чоловіком та жінкою.

Українські зірки доводять, що дружба між чоловіком та жінкою існує.

Олександр Пономарьов та Нонна Кондрашова разом вже 5 років. Співак і його директор скрізь з'являються разом. Тривалий час ходили чутки про те, що Пономарьов і Кондрашова коханці. Проте вони переконують: це просто дружба, яка розпочалася - на роботі. Але не приховують, що вони у захваті одне від одного.

Плітки про не лише дружній характер їхніх стосунків Олександр спростовує. І це попри те, що сам Пономарьов у дружбу між чоловіком і жінкою - не вірить.

На питання, чи був у них із директором дружній секс, співак реагує бурхливо. "Як про це можна думати навіть!? Я Нону поважаю, як друга!", - наголошує він.

У свою чергу Кондрашова додає, що сексу між родичами бути не може. "Саша, по-перше, весь час одружений, друге - Сашу сприймаю як рідну людину, він як брат мені рідний", - каже жінка.

Концерти, відпочинок за кордоном або шашлик на дачі - вони завжди разом. У складних життєвих ситуаціях Нона поруч з Пономарьовим і сама звернутися по допомогу до нього не соромиться.

Щоправда, вони зізнаються: інколи сперечаються і сваряться, але тільки через роботу і поступається зазвичай Нонна.

"Саша, насправді, зовсім не такий, яким він сприймається публічно, він дуже творча людина, дуже тонка людина. При цьому дуже добра людина. Напевно, тому йому і важкувато ...", - стверджує вона.

Пономарьов не вірить у дружбу між чоловіком та жінкою

Пономарьов не вірить у дружбу між чоловіком та жінкою

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація