Портрет Джексона роботи Уорхола продадуть на аукціоні

На портреті, створеному в 1984 році шовкографічним способом, зображений усміхнений Джексон у червоному піджаку.

Портрет "короля поп-музики" Майкла Джексона пензля відомого американського художника і кінорежисера Енді Уорхола буде виставлений на аукціоні в США 10 листопада.

За словами представників аукціонного дому Christie's, передпродажна оцінка картини розміром 76 сантиметрів у довжину і 66 сантиметрів завширшки становить від 500 до 700 тисяч доларів.

На портреті, створеному в 1984 році шовкографічним способом, зображений усміхнений Джексон у червоному піджаку, в якому він знімався у 14-хвилинному фільмі-кліпі "Трилер".

Продавець портрета - анонімний приватний колекціонер з Нью-Йорка, який викупив твір мистецтва у Фонда імені Енді Ворхола в 1990 році.

Подібний портрет був проданий з аукціону в нью-йоркській художній галереї Vered Gallery в другій половині серпня. Точна сума угоди не розголошується, однак організатори заявили, що продаж цього лота принесла їм "кілька мільйонів доларів".

У травні, коли співак був ще живий, цей портрет був проданий аукціонним будинком Sotheby's всього за 278,5 тисяч доларів.

Енді Уорхол походить з сім`ї словацьких лемків, які емігрували до США.

Лемки - етнографічна група українців. Мешкають в Карпатах.

Нагадаємо, Майкл Джексон помер 25 червня в лікарні Лос-Анджелеса у віці 50 років, не приходячи до тями. Офіційна причина смерті співака досі не названа. Вважається, що його серце зупинилося через передозування заспокійливих і знеболюючих ліків.

Читайте також:

Майкл Джексон помер від передозування знеболювальними

Маєток, про який мріяв Майкл Джексон, виставлено на продаж

Восковий Джексон з'явився в голлівудському музеї мадам Тюссо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: