Портрет оголеної мускулистої Мадонни виставлений на аукціон

Портрет оголеної співачки Мадонни, яка зображена у вигляді лежачої мускулистої культуристки, виставили на аукціон.

Картину, на якій зображена оголена співачка Мадонна у вигляді лежачої мускулистої культуристки, поряд з колишнім чоловіком Гаєм Річі, що нагадує Франкенштейна, виставлений на аукціон в шотландському Глазго.

Один з найсуперечливіших і широко обговорюваних творів сучасного живопису Великобританії кисті живописця Пітера Хоусона оцінений в 20 тис фунтів (35 тис доларів). Полотно перебувало в приватній колекції.

На думку представника торгів Брайана Клеменса, розрив минулого року Мадонни і Річі, який, за свідченням його знайомих, просто ненавидів цю картину, поза сумнівом підвищить до неї інтерес. "Полотно украй виразне і відображає бачення творцем стану їх шлюбу - Мадонна зображена сильною та домінуючою фігурою", - підкреслив Клеменс.

У колекції самої Мадонни є декілька картин Хоусона, образна, символічна творчість якого має успіх у цілого ряду знаменитостей, зокрема у Міка Джаггера і Девіда Боуї.

У 2004 році його портрет легенди шотландського футбольного клубу "Селтік" Хенріка Ларссона, уродженця Швеції, пішов з молотка за 40 тис фунтів.

Читайте також:

Мадонна впала з коня

Мадонна не буде богохульствувати у Пітері

22-річний Ісус зраджує Мадонні

Мадонна забороняє коханцю користуватись телефоном
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: