Потапу подобаються більше фігура Насті, ніж форми Лопес, чи Бейонсе

Відома пара Потап і Настя розповіли ТСН. Особливе про свої пишні форми.

Їх називають найбільшими зірками на українському небосхилі. Вона сексуальна брюнетка з найспокусливішими формами, він - здоровань із самобутнім почуттям гумору.

За майже десять років роботи разом Потап і Настя  то худли, то знову набирали. Схуднути Олексію Потапенку порадили лікарі. Зміни були приголомшливими. Та тривали недовго.

«Я їх дуже легко за пару років набрав їх назад. Зараз я плачу, коли стаю на ваги», - розповідає Потап.

Як на ТСН-особливе фігура Насті Каменських ідеальна, та злі язики її постійно критикують і називають гладкою. Та це не завадило співачці стати найкрасивішою жінкою України.

«Глядача не обдуриш, розумієш, ти можеш набрати вагу, можеш схуднути - вони будуть тебе любити, або не любити. Від цього не залежить нічого», - запевняє Настя.

Потап порівнює Настю зі світовими зірками і переконаний - перевага на її боці. «Візмемо Бійонсе. У неї ж ось така срака, ось така. Вона жирна корова, за нашими поняттями.
На Дженіфер Лопес подивимося, ну просто... Якщо вона стане перед телевізором, то ніхто не подивиться не одну передачу. Тому що ось така, ось дупа здорова» - розмірковує співак.

Сам ж Настя мріє ще раз схуднути і з'явитись у глянцевих журналах із голим торсом. А ось Потап до своєї нинішньої фігури ставиться по-філософськи: він уже не гладкий, але ще й не худий.

Читайте також:

Напівгола Каменських і Потап з копченою куркою заспівали ветеранам "пупиришки"

Потап і Настя влаштували викрутаси з Йовович і Хабенським

Потап влаштував у Києві пляжну вечірку

Потап і Настя Каменських стали хіпі, а Горбунов - рокером

Великі зірки: Потап і Настя

Великі зірки: Потап і Настя

Повʼязані теми:

Наступна публікація