Поттер зможе витрачати мільйони

Актор Деніель Редкліфф, відомий завдяки ролі Гарі Поттера в кіно, в день свого 18-річчя отримав доступ до зароблених ним 20 мільйонів фунтів стерлінгів.

Поттер зможе тратити мільйони
(Фото: hp-stars.com)
Актор Деніель Редкліфф, що утілив образ юного чарівника Гарі Поттера в кіно, в день свого 18-річчя отримав, нарешті, доступ до зароблених ним 20 мільйонів фунтів стерлінгів.

"Я знаю, що знаходжуся в неймовірно вигідному положенні. Але я не маю наміру ставати одним з тих людей, які ні з того, ні з цього купують величезну колекцію спортивних автомобілів", - сказав Редкліфф. "Я люблю купувати речі, які коштують близько 10 фунтів стерлінгів, - книжки, компакт-диски і DVD", - поділився актор.

Як саме Редкліфф відсвяткує своє 18-ліття, британські ЗМІ не повідомляють. "У нас точно відбудеться яка-небудь вечірка із цього приводу. Сподіваюся, що ніхто з вас про неї нічого не прочитає", - це єдине, що сказав агент юного актора газеті "Дейлі Телеграф".

Деніель Редкліфф прославився в 11 років - саме тоді він зіграв в першому фільмі по роману Джоан Роулінг "Гарі Поттер і філософський камінь". Проте його кар'єра в кіно почалася раніше - він брав участь в шоу Девіда Копперфільда і знімався разом з Джеймі Лі Кертіс у фільмі "Кравець з Панами". 

Поттер зможе тратити мільйони
(Фото: homeboynet.wordpress.com)
Недавно відбувся дебют Редкліффа на театральних підмостках. Актор зіграв головну роль в новій версії скандальної постановки п'єси Equus ("Кінь") відомого британського драматурга Пітера Шаффера.

Багато хто сумнівався в тому, що підліткові буде під силу "перерости" своє звичне амплуа і справитися з складною драматичною роллю, яка вимагає психологічної стійкості і певної сміливості.

За сюжетом спектаклю, герой Редкліффа, підручний конюха Алан Стренг, потрапляє до психіатричної лікарні за незрозумілу жорстокість, викликану безмежною любов'ю до коней.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: