Прем'єр Польщі вважає, що через арешт Поланскі надто багато галасу

У Польщі вважають, що до арешту Романа Поланскі прикуто надто багато уваги.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає, що через арешт відомого кінорежисера Романа Поланскі "не слід здіймати галас загальнонаціонального масштабу", оскільки ця справа має характер "морально-карний, а не національно-політичний".

Туск повідомив у понеділок журналістам, що у зв'язку з тим, що Роман Поланскі є громадянином Польщі, польські дипломати у Швейцарії зробили необхідні дії, які відбуваються завжди, коли заарештовують громадянина Польщі.

Глава уряду Польщі сказав, що "не був шокований" затриманням Поланскі у Швейцарії і справа кінорежисера "не викликає (у нього) таких емоцій, як у деяких польських політиків".

Туск зазначив, що не варто зараз створювати в Польщі атмосферу, що нібито сталася "особлива трагедія чи особлива несправедливість".

За його словами, більше 30 років тому в США було скоєно "серйозний злочин, і було відомо, що американці саме в таких питаннях послідовні і досить безжальні".
Водночас, у в'язниці режисера відвідують французькі та польські дипломати. Генеральний консул Франції в Цюріху Жан-Люк Турне зазначив, що Поланскі "дякує багатьом людям, які виступили на його підтримку". Посол Польщі в Швейцарії Ярослав Старжик, у свою чергу, запевнив: стан режисера хороший.

За словами адвоката Поланскі Ерве Теміма, 76-річний режисер, володар Оскара, був "шокований і збентежений" фактом його арешту, але перебуває в бойовому настрої, а його адвокати будуть домагатися звільнення їхнього клієнта "без зволікань".

Читайте також:

Моніка Белуччі та інші зірки вимагають звільнити Поланскі

Роман Поланскі заарештований за зґвалтування у Швейцарії

Романа Поланскі екстрадують до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: