Актора Галкіна засудили до року і двох місяців ув'язнення умовно

Суд виніс вирок щодо справи російського актора Владислава Галкіна. Його засудили до року та двох місяців ув'язнення умовно.

Представник прокуратури попросив засудити до двох років ув'язнення умовно актора Владислава Галкіна, якого судять за хуліганство і застосування насильства відносно представника влади. 

Але у середу Пресненський суд Москви виніс вирок у справі 38-річного актора Владислава Галкіна, звинуваченого в хуліганстві і застосуванні насильства відносно представника влади. Його засудили до одного року і двох місяців ув'язнення умовно.

Суд врахував пом'якшуючі обставини і вирішив, що виправлення Галкіна можливе без ізоляції від суспільства. Один рік і два місяці умовного ув'язнення акторові призначено з випробувальним терміном півтора роки, протягом яких він, як говориться у вироку, повинен довести, що розкаявся і став на шлях виправлення. Оголосивши вирок, суддя повідомила Владиславу, що щомісяця він повинен бувати у органах системи виконання покарань для звіту.

Раныше, захист Галкіна просив припинити кримінальне переслідування а у зв'язку з каяттям обвинуваченого і примиренняv стктораорін. Проте прокурор вказав на те, що хуліганські дії були вчинені небезпечним способом, а застосування насильства відносно представника влади - це фактично злочин проти держави, а з державою помиритися неможливо. Суддя у припиненні кримінального переслідування відмовив.

23 липня Галкін, будучи п'яним, відкрив у московському барі стрілянину з газового пістолета, а потім ударив дільничного, який приїхав за викликом персоналу закладу. Актор зізнався у скоєнні злочинів. " 

Читайте також:

Актор Владислав Галкін розлучився з дружиною

Актор Галкін зізнався в нападі на міліціонера

Кримінальна справа проти дебошира Галкіна не порушена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: