Пресняков подарував Наталії Подольській острів

Володимир Пресняков подарував на день народження своїй коханій Наталії Подольській тропічний острів.

До дня народження Наталії Подольської Володимир Пресняков почав готуватися задовго до заповітної дати. Найскладнішим для нього стало питання подарунку.

"Завжди хочеться здивувати Тусю, - зізнався музикант. – Ось і ламаєш голову".

Цього року Пресняков-молодший обрав досить незвичайний подарунок для коханої. Наталія Подольська отримала на 27-й день народження тропічний острів.

"Туся не раз мені говорила, що щастя для неї – це маленький острів, що загубився в океані, пляж з білосніжним піском, І ми на ньому удвох, одні на цілому світі", – розповів Володимир.

Проте втілити мрію в реальність виявилося не так вже і просто. За допомогою Інтернету співак з'ясував, що мальдівський або сейшельський атол коштує дуже дорого – рахунок йде на мільйони доларів. Проте в Інтернеті він знайшов компромісне рішення: можна не придбати, а зняти маленький острівець на невелику кількість днів.

Задоволення теж недешеве, але Преснякова це не зупинило, він купив сертифікат, що дає право на тижневе перебування на невеликому сейшельському острівці під назвою Кузен.

"Цілих сім днів цей райський шматочок суші з пальмами належатиме лише нам, - пояснив Вова Наталії, вручивши їй путівку, яку заховав у величезному букеті. – Ми житимемо там удвох, а до нас на катері приїжджатимуть служниця, шеф-кухар і фахівець з фейєрверків".

Читайте також:

У Софії Ротару сумка за 115 тисяч

Дмитро Нагієв передумав бути геєм

Оголену Карлу Бруні продали за 13 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: