Президент Саркозі розлучився з дружиною

Президент Франції Ніколя Саркозі та його дружина Сесілія оформили розлучення, підтвердив Єлісейський палац у другому за четвер комюніке на цю тему.

"Президент і його дружина розлучилися за обопільною згодою," – ідеться в комюніке офіційного представника Єлісейського палацу Давида Мартінона.

Двома годинами раніше Єлісейський палац оголосив у комюніке про те, що пара Саркозі "розстається за обопільною згодою," відзначивши, що екс-подружжя не збирається давати коментарі з цього приводу. У повідомленні не уточнювалося, чи ідеться про остаточне розлучення або про роздільне проживання.

У французькому законодавстві існують різні норми цивільного стану: "розлучення" і "роздільне проживання". Закон встановлює, що подружжя, що оформило акт про "роздільне проживання", через певний час, навіть тривалий, може анулювати своє рішення та знову почати жити разом. Навпаки, акт про розлучення має на увазі остаточне й безповоротне розірвання шлюбу.

"За нашими даними, Сесілія Саркозі, без свого чоловіка, з'явилася в понеділок вранці в суд міста Нантер. У супроводі адвоката перша леді Франції подала заяву на розлучення судді у справах сімей," – ідеться в першому повідомленні Елісейського палацу.

Раніше інформаційний телеканал LCI уточнив, що сам президент "не приходив до суду особисто", а "прийняв суддю в Єлісейському палаці ввечері того ж дня" і, у свою чергу, підписав необхідні документи.

Потім подружжя оформило всі шлюборозлучні документи в присутності свого спільного адвоката.

Стало також відомо, що син подружжя Саркозі після розлучення батьків залишиться жити з матір'ю і часто бачитиметься з батьком.

За словами адвоката пари Мішель Каєн, акт про розлучення, підписаний Саркозі, передбачає "спільне здійснення батьківських прав, при тому, що Луї постійно житиме з матір'ю і підтримуватиме тісні контакти з батьком". 

"Все проходитиме дуже добре", - завірила адвокат, відзначивши, що 10-річний Луї "буде поряд з матір'ю і часто бачити батька". 

Згідно з процедурою, офіційно про розлучення можна буде оголосити лише через півтора місяці, відзначає LCI.

Тим часом юристи стверджують, що конституція Французької республіки може стати головною перешкодою на шляху розлучення Саркозі та Сесілії.

Полеміку викликала 67 стаття основного закону держави, в якій ідеться про кримінальну відповідальність президента країни. У лютому була прийнята нова редакція цієї статті, що значно підсилила президентський імунітет.

Згідно з конституцією, президент Французької республіки протягом дії свого мандату не може бути притягнутий судовою інстанцією або органом адміністративної влади для надання свідчень, а також ставати об'єктом позову, розслідування, слідства та переслідування.

Останній раз чета Саркозі з'являлася в суспільстві 14 липня, на святкуванні Дня взяття Бастилії.

Стосунки Саркозі з дружиною традиційно знаходяться під пильною увагою французької преси. У 2005 році, коли президент Франції займав пост міністра внутрішніх справ, тимчасове розставання Саркозі з Сесілією стало сенсацією.

У травні 2005 року, в розпал кампанії з проведення референдуму за Конституцією ЄС, Ніколя Саркозі перестав з'являтися в суспільстві з дружиною, а в пресі з'явилися фотографії Сесілії разом із коханцем Рішаром Аттіасом, другом Саркозі, що очолює в Нью-Йорку агентство з організації заходів Public Events.

У цей же час, за інформацією ЗМІ, у глави МВС Ніколя Саркозі був роман із журналісткою Figaro Анн Фюльда. Проте в січні 2006 року друг чети Саркозі оголосив про те, що подружжя знову разом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: